Granie na smartfonach ma swoją cenę. Poznajcie Razer Raiju Mobile

Razer zaprezentował nowy kontroler przeznaczony do grania na smartfonach. Produkt nazywa się Razer Raiju Mobile, a kosztuje aż 150 dolarów.

Smartfony to idealne urządzenia do zabawy grami. Są małe, wydajne i mają spore ekrany, więc w każdej wolnej chwili można oddać się rozrywce. Pewnym problemem może być jednak kwestia sterowania, które jak wiadomo nie jest zbyt wygodne.

W przypadku zręcznościówek nie jest to problemem. Ale jeśli chcemy zagrać w tytuł wymagający szybkości i precyzji, a więc w shootera lub wyścigi, to ekran dotykowy się w takich wypadkach nie sprawdza. Producenci akcesoriów dostrzegli to już jakiś czas temu, oferując nam zewnętrzne kontrolery. Akcesoria zbliżone konstrukcją do padów konsolowych, znacznie poprawiają komfort grania.

Na rynku jest szeroki wybór tego typu akcesoriów, ale jeśli pieniądze nie są dla nas problemem, możemy zakupić Razer Raiju Mobile. To najnowszy kontroler do smartfonów z Androidem, będący zasadniczo mobilną wersją konsolowego pada Razer Raiju Ultimate. Posiada całą masę wygodnych przycisków, których funkcje możemy oczywiście dopasować do naszych preferencji, za pomocą dołączonej aplikacji.

Kontrolera możemy używać bezprzewodowo lub z kablem. Oczywiście ma on również wbudowany uchwyt do telefonu, który jest regulowany, co umożliwia ustawienie ekranu pod odpowiednim kątem.

Niestety Razer Raiju Mobile nie jest gadżetem tanim. Pad kosztuje bowiem aż 150 dolarów, a można go zakupić na stronie producenta.

Razer Raiju Mobile

Razer Raiju Mobile

Razer Raiju Mobile

Razer Raiju Mobile

Razer Raiju Mobile

Razer Raiju Mobile

Źródło: Razer.com

You may also like...