Heavy Rain w lipcowej ofercie PlayStation Plus

Sony podało listę gier, które w przyszłym miesiącu zostaną udostępnione w ramach usługi PlayStation Plus. Wśród nich znajdziemy m.in., świetną grę Heavy Rain.

Za kilka skończy się czerwiec, więc Sony tradycyjnie publikuje listę tytułów, które posiadacze jej konsol otrzymają wkrótce w ramach subskrypcji na usługę PlayStation Plus. Lipcowa oferta jest bardzo interesująca, gdyż przygotowano kilka bardzo ciekawych produkcji.

Jedną z nich jest niezwykle popularna gra Heavy Rain, wydana w 2010 roku, która zebrała bardzo wysokie oceny. Jest to psychologiczny dreszczowiec, w którym czwórka głównych bohaterów, każdy z własnym motywem, próbuje powstrzymać zabójcę Origami. Tytuł oferuje ciekawą fabułę i zapewnia rewelacyjny klimat, więc jeśli lubicie kryminalne zagadki, to będziecie nim usatysfakcjonowani.

Posiadacze PlayStation 4 (zobacz najniższe ceny konsoli) otrzymają także grę Absolver, wydaną przez firmę Devolver Digital. Jest to action RPG, w którym położono duży nacisk na walkę. Tytuł wyszedł latem zeszłego roku, więc jest to prawdziwa nowość.

Na użytkowników PlayStation 3 czekają natomiast Rayman 3 HD i Deception IV: The Nightmare Princess. Posiadacze PS Vita otrzymają z kolei Space Overlords i Zero Escape: Zero Time Dilemma.

Warto pamiętać, że subskrybenci PlayStation Plus wciąż mogą pobrać grę Call of Duty: Black Ops 3. Tytuł dostępny jest całkowicie za darmo w ramach promocji zapowiedzianej na targach E3. Potrwa ona do 11 lipca, więc warto się pospieszyć.

PlayStation Plus

Źródło: Slashgear.com

You may also like...