Holocube HC40 przyszłością reklamy

Holografia istnieje już kilku dekad, lecz jak dotąd nikt nie wykorzystywał jej na większą skalę. To się jednak może zmienić, dzięki urządzeniu Holocube HC40, które mówiąc w skrócie, jest 40-calowym wyświetlaczem holograficznym.

Holocube HC40 przeznaczony jest głównie dla sklepów, gdzie może stanowić niezłą platformę reklamową. Jest to nowy model tego urządzenia, w którym wprowadzono szereg usprawnień. Posiada więc nowy wyświetlacz LED z tylnym podświetleniem prezentujący obraz w rozdzielczości 1080p o 178 stopniowym kącie widzenia, oraz zużywa tylko 170 W energii, o 100 W mniej, od poprzednika.
Wyposażono go także w 4 GB kartę pamięci oraz radiatory dla odprowadzania ciepła. Poprzednik miał 40 GB dysk oraz wentylatory do chłodzenia. Dzięki metalowej obudowie oraz optycznym włóknom, Holocube HC40 jest cieńszy i lżejszy od poprzednika i posiada również nowy, 7 W system audio, znacznie lepszy, od wcześniejszego modelu.

Na telewizor holograficzny jeszcze się nie nadaje, ale może za kilka lat technologia zostanie na tyle dopracowana, by móc pełnić taką rolę. Jeśli jesteście ciekawi dodatkowych informacji na ten temat, zapraszam na stronę producenta.

Źródło: Holocube.eu

You may also like...