Honor 8X zachęca do korzystania z Netflixa fabrycznie zainstalowaną aplikacją

Nabywcy smartfona Honor 8X, od razu po wyjęciu go z pudełka, będą mogli korzystać z serwisu Netflix. Sprzęt otrzyma bowiem fabrycznie zainstalowaną aplikację.

Netflix jest platformą, która coraz jest coraz chętniej oglądana na ekranach smartfonów. Firma stara się więc podnieść atrakcyjność takiej formy korzystania z usługi, oferując m.in., HDR, podnoszący jakość prezentowanego obrazu. W przypadku modelu Honor 8X, oznaczać to będzie aplikację Netfixa, fabrycznie zainstalowaną w pamięci tego telefonu.

Będzie to możliwe dzięki nowej umowie o współpracy, którą firma Huawei podpisała z amerykańskim koncernem. W ramach tejże współpracy, smartfon nie tylko zaoferuje aplikację do popularnego serwisu, ale po listopadowej aktualizacji, będzie odtwarzał dostępne tam treści w jakości 1080p. Ekran tego telefonu świetnie nadaje się do filmów, głównie ze względu na rozmiar oraz rozdzielczość panelu. Wyposażono go w matrycę IPS o przekątnej aż 6,5-cala i bardzo przyzwoitej rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Tak duży wyświetlacz zapewnia więc wysoki komfort oglądania, zaś matryca IPS gwarantuje nasycone kolory.

To bardzo dobra wiadomość, bo dzięki temu w drodze ze szkoły do domu lub w poczekali u lekarza, użytkownicy smartfona będą mogli nadrobić swe serialowe zaległości. A tak się składa, że właśnie swą premierę miał kolejny sezon popularnego serialu House of Card, więc będzie co oglądać.

Honor 8X

Źródło: Hihonor.com

You may also like...