Honor V30 ma sporą szansę na europejską premierę

Zaprezentowany niedawno Honor V30, ma coraz większą szansę na europejską premierę. Producent właśnie zarejestrował w Europie nowy znak handlowy, który może to sugerować.

Ostatnie smartfony Huawei wprawdzie dotąd nie pojawiły się na europejskim rynku, ale być może będziemy mogli niebawem kupić najnowszy model Honor V30. Smartfon całkiem niedawno otrzymał certyfikat TENAA i jeszcze w tym miesiącu trafi na chiński rynek. O jego europejskiej premierze na razie nic nie wiadomo, lecz najnowsze wieści wskazują, że jest na to spora szansa.

Serwis LetsGoDigital natrafił bowiem na dokument rejestracji w europejskim urzędzie patentowym, nowych znaków handlowych o nazwach “Cine-Lens” i “Camera Matrix”. Wspomniane nazwy mają związek z technologiami zastosowanymi w module aparatu fotograficznego tego smartfona.

Honor V30

Z nieoficjalnych przecieków wynika, że prawdopodobnie telefon dostanie całkowicie nowy 60 MP sensor. Pod maskę trafi natomiast Kirin 990, który pojawi się zarówno w standardowym modelu, jak również wariancie Pro. W tym drugim będzie jednak miał wyższe taktowanie oraz dodatkowe jednostki NPU. Oprócz tego, w modelu Pro procesor będzie w wersji 5G.

Honor V30

Różnice obu modeli dotyczą też wyświetlacza. Standardowa wersja dostanie ekran LCD z pojedynczą przednią kamerą. Wariant Pro otrzyma wyświetlacz OLED wraz z podwójną kamerą. Droższy model zaoferuje również poczwórny aparat (standardowy V30 będzie miał podwójny) oraz baterię 4200 mAh z ładowarką 40W SuperCharge. W standardowej wersji akumulator ma 4000 mAh, zaś ładowarka 22,5W.

Honor V30

Premiera nowego sprzętu odbędzie się już za kilka dni i wkrótce poznamy też jego oficjalną cenę.

Honor V30

Źródło

You may also like...