Honor View 10 dostanie więcej pamięci RAM

Chiński koncern przygotowuje nową wersję modelu Honor View 10. Dostanie ona 8 GB pamięci RAM, a w sprzedaży pojawi się już 14 sierpnia

Wprowadzony w zeszłym roku do sprzedaży phablet Honor View 10, już wkrótce doczeka się nowego, nieco odświeżonego wariantu. Chiński producent ujawnił, że w najbliższy wtorek do sprzedaży trafi wersja ze zwiększoną ilością pamięci RAM, której będzie aż 8 GB. Znacznie podniesie to atrakcyjność sprzętu, zwiększając też jego wydajność w przypadku pracy wielozadaniowej. Standardowy model urządzenia oferuje bowiem 4 lub 6 GB.

Reszta specyfikacji technicznej tego modelu pozostanie bez żadnych zmian. Nadal mamy więc 5,99″ ekran FullView, procesor Kirin 970 z technologią GPU Turbo oraz Androida Oreo z nakładką EMUI 8.0. Producent zainstalował w nim również podwójną kamerę główną z 16 MP + 20 MP soczewkami, zaś bateria o pojemności 3750 mAh współpracuje z systemem szybkiego ładowania. Dzięki technologii Super Charge, od 0 do 50% naładujemy ją w ciągu zaledwie 30 minut.

Cena nowej wersji Honor View 10 nie została jeszcze podana. Można jednak być pewnym, że będzie droższa niż wersja z 6 GB, której ceny na polskim rynku rozpoczynają się od 1700 zł.

Honor View 10

Źródło: Playfuldroid.com

You may also like...