Panasonic rozwiąże problem śmierdzącego obuwia

Panasonic opracował nowy gadżet, który rozwiązuje problem brzydko pachnących butów. Produkt nazywa się MS-DS100 i zaprojektowano go do usunięcia nieprzyjemnego zapachu.

Każdy z nas z pewnością spotkał się w swym życiu z problemem brzydko pachnącego obuwia. Szczególnie dotyczy to butów sportowych, w których trenujmy na siłowni, biegamy lub uprawiamy inny rodzaj aktywności fizycznej. Oczywiście buty można wyprać, ale nie każdy rodzaj dobrze to znosi, więc szukamy innych metod pozwalających usunąć brzydki zapach.

Inżynierowie firmy Panasonic opracowali jednak coś, co może nam pomóc. Urządzenie nazywa się MS-DS100 i po włożeniu do buta, bombarduje wszystkie jego zakamarki wysoko naładowanymi jonami. Penetrują one materiał, rozbijając cząsteczki odpowiadające za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Urządzenie posiada dwa tryby pracy, mianowicie standardowy i długi. Pierwszy z nich przeznaczony jest do codziennego użytku i w czasie pięciu godzin usuwa zapach powstały po całodniowym chodzeniu w obuwiu. Druga opcja przeznaczona jest dla butów, które używamy już od jakiegoś czasu, a cały proces trwa wówczas około siedmiu godzin.

MS-DS100 na japońskim rynku pojawi się już 20 września. Producent na razie nie wspomina jednak o cenie.

panasonic

panasonic

Źródło: Panasonic.com

You may also like...