Kontroler Hori Onyx do PlayStation 4 już dostępny

W sprzedaży pojawił się zupełnie nowy kontroler do konsoli PlayStation 4. Model Hori Onyx różni się nieco od standardowego pada oferowanego w komplecie ze sprzętem Sony.

W zeszłym tygodniu Sony zaprezentowało nowy model bezprzewodowego kontrolera firmy Hori, przeznaczonego dla konsoli PlayStation 4. Japoński koncern nie kazał zbyt długo czekać na jego debiut, gdyż akcesorium trafiło właśnie do sprzedaży w Europie.

Hori Onyx różni się znacznie od DualShocka 4, którego dostaje w komplecie z konsolą każdy nabywca PlayStation 4 (Sprawdź ceny). Już na pierwszy rzut oka widać, że ma zupełnie inny kształt i bardziej przypomina pada od Xboxa One (Sprawdź ceny). Ma również niemal identyczny rozkład przycisków oraz analogowych gałek jak sprzęt zaprojektowany przez Microsoft, co wcale nie jest złe. Wiele osób uważa bowiem, że kontrolery Xboxa są niedoścignione pod względem komfortu.

Na środku kontrolera pozostał panel dotykowy, jak również dwa silniki wibracyjne. Usunięto natomiast świecący pasek z tyłu pada, zaś ładowanie wbudowanego akumulatora odbywa się poprzez port microUSB.

Hori Onyx od wczoraj jest już dostępny na brytyjskim rynku i trzeba za niego zapłacić około 40 funtów. Dostępny jest m.in., na Amazonie.

Hori Onyx

Hori Onyx

Źródło: Slashgear.com

You may also like...