U11 EYEs najnowszym smartfonem HTC

Tajwańska firma HTC zapowiedziała właśnie swój najnowszy smartfon, który w niedalekiej przyszłości planuje wprowadzić do sprzedaży. Model HTC U11 EYES to sprzęt ze średniej półki, wyposażony w dużych rozmiarów wyświetlacz.

HTC w ostatnim czasie dość rzadko prezentowało nowe modele smartfonów, ale jest to efekt nowej strategii marketingowej, zakładającej ograniczenie ich liczby. Teraz firma zaprezentowała jednak nowy model, który nazywa się HTC U11 EYEs.

Sprzęt zaliczymy do kategorii urządzeń z górnych rejonów średniej półki. A z pewnością zainteresuje osoby poszukujące eleganckiego smartfona z dużym wyświetlaczem oraz wodoszczelną obudową. Produkt ma nowoczesne wzornictwo, bardzo podobne do modelu HTC U11+, a także aż 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 oraz rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli (402 PPI). Jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 652, współpracujący z 4 GB pamięci RAM i 64 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej.

Producent wyposażył go również w tylny aparat z sensorem 12 MP i optyczną stabilizacją obrazu, który nagra wideo w 4K. Z przodu znalazł się natomiast podwójny aparat z matrycami 5 MP. Bateria o pojemności 3930mAh, powinna z kolei zapewnić kilka dni działania sprzętu.

HTC U11 EYEs w sprzedaży pojawi się 9 lutego i w przeliczeniu kosztować ma 500 dolarów. Zważywszy na całkiem niezłą specyfikację techniczną tego modelu, cena nie wydaje się być zbyt wygórowana.

U11 EYES

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...