HTC Ocean Note bez gniazda słuchawkowego

HTC jest kolejną firmą, która idzie w ślady Apple, Motoroli oraz LeEco i porzuca gniazdo słuchawkowe. Elementu tego zabraknie w jej najnowszym smartfonie HTC Ocean Note, który zadebiutuje prawdopodobnie 12 stycznia.

Kilka firm, takich jak Apple oraz Motorola zrezygnowało już w paru modelach smartfonów z gniazda słuchawkowego, przestawiając się na słuchawki bezprzewodowe lub specjalne przejściówki umożliwiające podłączenie standardowych słuchawek.Mówi się też, że być może Samsung Galaxy S8 również nie będzie mieć gniazda 3,5 mm, a kolejnym smartfonem, który zostanie pozbawiony tego elementu jest HTC Ocean Note (znany także jako HTC U Ultra), który będzie już drugim po HTC 10 urządzeniem tej firmy, bez gniazda słuchawkowego.Jest to najnowszy smartfon tajwańskiego producenta, który otrzyma ekran dotykowy o rozmiarze 6″, dzięki czemu jego obsługa będzie bardzo wygodna. Pojawiające się w sieci rendery sugerują, że telefon nie ma fizycznych przycisków z przodu. Ma za to wyświetlacz o zakrzywionych krawędziach jak w przypadku Samsunga Galaxy S7 Edge, a także tylną kamerę o doskonałych parametrach, jak również złącze USB-C. Jego procesorem będzie natomiast któryś z nowych układów MediaTeka.

Powyższe informacje są na razie tylko niepotwierdzonymi plotkami, ale już wkrótce powinniśmy poznać dokładną specyfikację tego modelu. Mówi się bowiem, że jego oficjalna prezentacja odbędzie się już 12 stycznia.

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...