HTC U 11 w bazie danych GeekBench

HTC U 11, najnowszy flagowiec tajwańskiego producenta zostanie oficjalnie zaprezentowany dopiero 16 maja, ale już teraz pojawił się w bazie danych GeekBench. Osiągnięty przez niego wynik, robi całkiem niezłe wrażenie.

Tajwańskie przedsiębiorstwo HTC przygotowuje kolejny model flagowca o nazwie HTC U 11, który niebawem wejdzie do sprzedaży. Jego oficjalna prezentacja odbędzie się wprawdzie dopiero w drugiej połowie przyszłego miesiąca, lecz już teraz możemy zobaczyć jak sobie radzi.

Telefon pojawił się bowiem w bazie benchmarka GeekBench. Wiemy dzięki temu, że napędzany jest przez Snapdragona 835 i zgodnie z obowiązującą modą ma 4 GB pamięci RAM. Jego systemem operacyjnym jest natomiast świeżutka wersja Androida 7.1.1.

Całkiem niezłe wrażenie robi natomiast wynik osiągnięty w benchmarku. W teście jednego rdzenia smartfon zdobył bowiem 1912 punktów, natomiast w teście wielu rdzeni uzyskał 6137 punktów. Te cyfry z pewnością niewiele Wam mówią, dlatego nadmienię, że konkurencyjny Samsung Galaxy S8 uzyskał w tym samym benchmarku odpowiednio 1832/6301 punktów.

Cena nowego modelu nie jest jeszcze dokładnie znana, jednakże jego funkcje sprawiają, że jest to bardzo ciekawy sprzęt. Już wcześniej pisałem bowiem, że model ten posiadać ma ramkę czułą na dotyk. Dzięki temu, ściskając ją w odpowiedni sposób, będzie można wywołać określone reakcje. Jest to więc całkowicie nowy sposób interakcji ze sprzętem.

Poniżej możecie zobaczyć przygotowany przez producenta zwiastun nowej funkcji.

HTC U 11

HTC U 11

Źródło: Primatelabs.com

You may also like...