Huawei Band 2 Pro – wielofunkcyjna opaska fitness

Chiński koncern Huawei wprowadza na rynek kolejny produkt dla sportowców. Jest nim tania opaska fitness Huawei Band 2 Pro, która mimo niskiej ceny, oferuje kilka bardzo przydatnych funkcji.

W ostatnim czasie opaski fitness sprzedają się dość słabo, wypierane z rynku przez nowoczesne smartwatche. Nie oznacza to jednak, że producenci rezygnują z projektowania nowych modeli. A jednym z ostatnich produktów tej kategorii jest Huawei Band 2 Pro.

Produkt skierowany jest do konsumentów, którzy nie dysponują dużym budżetem, a mimo to chcieliby korzystać z tego typu sprzętu. Opaska kosztuje więc tylko 69,99 dolarów, czyli znacznie mniej niż sprzęt rywali.

Huawei Band 2 Pro

Niska cena nie oznacza jednak ograniczenia funkcjonalności. Opaska posiada wszystko co potrzebne w tym gadżecie. Mamy więc GPS umożliwiający śledzenie trasy podczas biegania, pulsometr, a nawet monitor snu, pozwalający podnieść efektywność naszego wypoczynku. Opaska jest oczywiście wodoodporna, więc możemy z nią nie tylko biegać w deszczu, ale też pływać w basenie bez obaw uszkodzenia sprzętu.

Producent wyposażył ją w oprogramowanie oferujące spersonalizowane programy treningowe, dostosowane do konkretnych warunków fizycznych użytkownika. Programy te mogą być zarówno intensywne, jak i relaksacyjne. Te ostatnie pomagają zmniejszyć stres, co w dzisiejszych czasach może być bardzo przydatne.

Oprócz tego Huawei Band 2 Pro wyświetla inteligentne powiadomienia, informujące o otrzymaniu emaila lub nadchodzącym połączeniu. Będzie też ostrzegać jeśli zbyt długo siedzimy w jednym miejscu.

Sprzęt zasilany jest natomiast 105 mAh baterią, która według zapewnień producenta, na jednym ładowaniu będzie działać przez 7 dni, a w trybie czuwania będzie pracować 21 dni.

Huawei Band 2 Pro

Źródło: Slashgear.com

You may also like...