Huawei Band 7 to nowoczesny i przystępny cenowo smartband dla sportowców

Huawei pokazało najnowszy smartband Huawei Band 7. Opaska posiada wyświetlacz OLED, ma 96 trybów sportowych i kosztuje w przeliczeniu 180 zł.

Robi się coraz cieplej, więc masa osób zaczyna uprawiać sport na świeżym powietrzu. Do trenowania przyda się oczywiście odpowiedni smartband, który poinformuje nas o tętnie, pokonanym dystansie oraz potrafi monitorować wiele rodzajów ćwiczeń. Huawei Band 7 to najnowsza opaska, która wchodzi właśnie do sprzedaży, oferując wiele użytecznych funkcji.

Sprzęt o wymiarach 44.35 x 26 x 9.99 mm i masie 16 gramów dysponuje 1,47″ ekranem AMOLED, zapewniającym wysoką czytelność nawet w pełnym słońcu. Oferuje 96 trybów sportowych umożliwiających monitoring wielu rodzajów ćwiczeń, zaś dzięki technologii TruSeen 4.0 ma również funkcję monitorowania tętna.

Sprawdź ceny najpopularniejszych smartbandów

Posiadacze nowej opaski nie będą też musieli zbyt często jej ładować. Wbudowana bateria wystarczy bowiem na około dwa tygodnie ładowania. Gdy natomiast wyczerpie się, podłączenie do ładowarki na zaledwie 5 minut pozwoli użytkować opaskę przez dwa kolejne dni.

Huawei Band 7

Huawei Band 7 dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: Obsidian Black, Nebula Powder, Flame Red i Wild Green. Kosztuje tyle samo co poprzednia generacja smartbanda, a w przeliczeniu jest to 180 zł za podstawowy wariant. Model wyposażony w NFC umożliwiający dokonywanie płatności za zakupy, kosztuje natomiast 207 zł.

Huawei Band 7

Źródło

You may also like...