Huawei Locator znajdzie nam każdą zgubę

Huawei Locator to idealne narzędzie dla osób roztargnionych. Niewielki lokalizator pozwoli sprawnie odnaleźć każdą zgubę, wykorzystując najpopularniejsze systemy GPS.

Każdemu z nas z pewnością nie raz zdarzyło się coś zgubić, a potem godzinami tego szukać. Pół biedy jeśli przedmiot zgubiliśmy w domu, gdyż prędzej czy później się znajdzie. Ale gorzej gdy straciliśmy go poza domem i nie mamy pojęcia gdzie. Z pomocą nowoczesnej technologii nie jest to już jednak problemem.

Huawei Locator to gadżet, który może nam w takim wypadku pomóc odnaleźć zgubę. W przeciwieństwie do typowych lokalizatorów wykorzystujących Bluetooth, ten bazuje na popularnych systemach lokalizacji, więc działa na całym świecie. Korzysta z GPS, GLONASS, Galileo oraz Beidu, więc odnajdzie zgubę bez względu na to, gdzie ją stracimy. I to z dokładnością do mniej niż 5 metrów.

Urządzenie współpracuje z kartami nano SIM oraz eSIM i wspiera globalny roaming. Wyposażono je również w funkcję geofencing oraz raportowanie pozycji w czasie niemal rzeczywistym. Można więc zaprogramować odpowiedni obszar i jeśli nasza własność przekroczy jego granicę, zostaniemy o tym automatycznie powiadomieni.

Lokalizator jest oczywiście wodoszczelny, więc można go podczepić np., do roweru. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 660 mAh, według producenta zapewni do 15 godzin działania w trybie czuwania. Niestety nie wiemy na ile wystarczy gdy przejdzie w tryb poszukiwania.

Huawei Locator nie ma jeszcze ustalonej daty premiery oraz ceny, ale gdy się pojawi w sklepach, wiele osób z pewnością chętnie go kupi.

Huawei Locator

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...