Huawei Mate 20 Pro dostał sporą aktualizację. Poprawia pracę kamery i czytnika odcisków

Huawei zaktualizowało właśnie swego najnowszego flagowca Huawei Mate 20 Pro. Duży patch wprowadza sporo poprawek do funkcjonowania tego telefonu.

Wprowadzony do sprzedaży w zeszłym miesiącu model Huawei Mate 20 Pro, otrzymał właśnie najnowszą aktualizację oprogramowania, wprowadzającą wiele usprawnień do działania urządzenia. Jest to już kolejny patch, po aktualizacji udostępnionej w listopadzie i podobnie jak tamten, również jest całkiem obszerny.

Aktualizacja waży aż 523 MB i zawiera dodatkowo listopadowy zestaw poprawek bezpieczeństwa, łatający luki w Androidzie oraz oprogramowaniu telefonu. Lista wprowadzanych zmian jest całkiem spora, gdyż dotyczy m.in., optymalizacji funkcji Face Unlock, powalającej odblokować telefon twarzą. Dzięki temu lepiej działa w określonych okolicznościach. Usprawnia także działanie wbudowanego w ekran czytnika odcisków, skracając czas odblokowania sprzętu.

Usprawnia też pracę kamery, poprawiając jakość zdjęć oraz wprowadza kilka zmian do nawigacji w Google Maps. Dodatkowo likwiduje problemy z wyświetlaniem ikon powiadomień.

Jak zwykle aktualizacja udostępniana jest etapami, więc nie na wszystkich rynkach pojawi się od razu. Warto też pamiętać, że jest bardzo obszerna, więc warto pobierać ją przez domowe WiFi, jeśli nie chcecie, by ponad 0,5 GB danych wyciekło z Waszego pakietu internetowego, którego możecie znacznie lepiej wykorzystać. Dobrze byłoby też pamiętać o naładowaniu do pełna baterii zanim rozpocznie się jej instalację.

Huawei Mate 20 Pro

Źródło: Androidauthority.com

You may also like...