T-Bull S.A. udostępniło betę gry Top Speed 2. Można ją pobrać z Google Play Store

Posiadacze smartfonów z Androidem mogą już pobrać betę najnowszych wyścigów Top Speed 2. Tytuł T-Bull S.A. dostępny jest w sklepie Google Play Store.

Jeśli lubicie gry mobilne wrocławskiego studia T-Bull S.A., to możecie już przetestować jego najnowsze dzieło. W oficjalnym sklepie Google pojawiła się bowiem beta nadchodzących wyścigów Top Speed 2.

Top Speed 2 jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części gry, która może pochwalić się już ponad 35 milionami pobrań. Gracze po raz kolejny zasiądą za kierownicami najszybszych samochodów wcielając się w postać policjanta, który działając na granicy prawa ściga się z członkami mafii. Z każdym kolejnym wyścigiem będziemy odkrywali kolejne tajemnice na temat mafijnych przekrętów jakie mają miejsce w świecie Top Speed 2. Twórcy do dyspozycji graczy oddadzą aż 71 rożnych modeli samochodów, oferujących szeroki wachlarz możliwości tuningu i modyfikacji. Oprócz tego gra może pochwalić się grafiką 3D na zupełnie nowym poziomie.

Kluczowym aspektem gry jest tryb online, który będzie rozwijany i rozszerzany przez twórców wraz z wydawaniem regularnych aktualizacji, tak jak ma to miejsce w przypadku innych produkcji studia. Deweloper coraz większy nacisk kładzie na rozwój różnych funkcji z zakresu multiplayer, gdyż to rywalizacja z graczami z całego świata znacząco podnosi przyjemność czerpaną z rozgrywki.

Na razie betę pobrać można z Google Play Store. To jednak dopiero początek, gdyż producenci chcą wkrótce znacznie zwiększyć jej dostępność. Gra pojawi się również w Apple App Store, Mi App Store (Xiaomi), Apps Club itp.

Więcej informacji na temat Top Speed 2 można znaleźć na oficjalnej stronie tytułu. Natomiast pobierzecie ją pod tym adresem.

Top Speed 2

Źródło: Mondaypr.pl

You may also like...