Smartwatch MyKronoz zadba o naszą kondycję i zdrowie. Pomoże w tym monitor pracy serca

Firma MyKronoz opracowała nowy smartwatch dla biegaczy. Model ZeRound²ᴴᴿ Premium nie tylko zmierzy liczbę spalonych kalorii, ale też monitoruje pracę serca.

Urządzenia noszone coraz częściej posiadają na wyposażeniu również funkcje monitorujące nasze zdrowie. Wiele z nich potrafi monitorować pracę naszego serca, wykrywając ewentualne nieprawidłowości. O tym jak bardzo przydatna może to być funkcja, pokazuje m.in. przykład Apple Watch, który przy jej pomocy uratował już życie wielu osób.

Taką opcję znajdziemy też na pokładzie nowego smartwatcha ZeRound²ᴴᴿ Premium firmy MyKronoz. Zegarek wyposażony w okrągłą kopertę z certyfikatem certyfikat IP67, posiada ekran 1,22” o rozdzielczości 240 x 204 pikseli. Wyposażono go również w 256 MB pamięci oraz 64 GB przestrzeni na aplikacje. Jego największą zaletą jest jednak funkcja monitoringu pracy serca. To przydatny dodatek, pozwalający na sprawdzenie jak szybko bije nasze serce w różnych momentach dnia. W przypadku biegaczy czy osób z niewydolnością krążenia monitorowanie pracy serca może przynieść wymierne korzyści.

Smartwatch ZeRound²ᴴᴿ Premium może także pochwalić się sporym wachlarzem funkcji. Krokomierz, zdalna kontrola aparatu fotograficznego, pomiar kalorii czy kontrola
odtwarzania muzyki to tylko kilka z nich. Natomiast bateria o pojemności 260 mAh zapewnia nawet do 3 dni pracy na jednym ładowaniu.

Smartwatch MyKronoz ZeRound²ᴴᴿ Premium jest dostępny na rynku w cenie ok. 500 zł. Zegarek współpracuje ze smartfonami na platformie Android od wersji 5.0 górę oraz iOS 8 lub nowszym.

MyKronoz

MyKronoz

MyKronoz

Źródło: Entrymedia

You may also like...