Huawei wyprzedaje smartfony i tablety w atrakcyjnych cenach

Ruszyła wyprzedaż Huawei Summer Sale, dzięki której w atrakcyjnych cenach kupimy produkty Huawei. W ofercie dostępne są laptopy, smartfony, tablety oraz szereg akcesoriów chińskiej firmy.

Jeśli chcielibyście kupić sobie nowy laptop, smartfon lub tablet, a nie zamierzacie wydawać dużych pieniędzy, to warto skorzystać z nowej wyprzedaży Huawei. Chińska marka rozpoczęła właśnie wyprzedaż Huawei Summer Sale, z której można skorzystać w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. W ramach promocji, dostępna jest szeroka gama produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ruszyła wyprzedaż Huawei Summer Sale

Jeśli chodzi o smartfony, to producent przygotował m.in., model P40 Pro oferowany wraz z darmowymi słuchawkami FreeBuds 3, którego dostaniemy za 699 euro. Można też dostać model P40 Pro+ 5G, który kosztuje jedynie 999 euro, zamiast dotychczasowych 1399 euro. W ofercie dostaniemy także P Smart 2021 wraz z opaską Huawei Band 4, który kosztuje tylko 169 euro.

Z oferty tabletów możemy wybrać m.in., MatePad Pro 10.8 z darmowym rysikiem M-Pen oraz osłoną z klawiaturą, który kosztuje 799 euro. Dostępny jest także MatePad 11 z rysikiem M-Pen oraz osłoną z klawiaturą w cenie 399 euro.

Podczas promocji obniżono także cenę modelu MatePad 10.4, który kosztuje obecnie 279 euro.

Huawei Summer Sale oferuje nam też słuchawki FreeBuds 4i, które staniały do 64 euro. Kupując je dodatkowo dostaniemy darmowy futerał. Zeszłoroczny model FreeBuds Pro można natomiast kupić za 129 euro, zaś FreeBuds 4 kosztuje 119 euro. Słuchawki FreeBuds Studio wyceniono natomiast na 199,99 euro.

Chiński producent oferuje nam także smartwatch Watch GT2 Pro w cenie 199 euro. Za darmo dodaje do niego smartband Huawei Band 4 Pro lub inteligentną wagę Huawei Smart Scale 3.

Smartwatch Watch GT2e dostaniemy za 99 euro, zaś opaskę Huawei Band 6 za 49 euro. Natomiast starszy model Huawei Band 4 kosztuje tylko 24,99 euro.

Na wyprzedaży jest także sporo laptopów i tak MateBook 13 2020 z procesorem Intel Core i5 kosztuje 899 euro. W gratisie producent dorzuca bezprzewodową myszkę oraz router WiFi. Z kolei MateBook 14 2020 z procesorem AMD Ryzen 7 oferowany jest w cenie 999 euro z takimi samymi gratisami.

Jeśli chcecie skorzystać z oferty to zapraszam na brytyjską oraz niemiecką stronę wyprzedaży.

Huawei Summer Sale

Źródło

You may also like...