Mophie przedstawia ładowarkę do sprzętu Apple

Firma Mophie wprowadza na rynek bezprzewodową ładowarkę dla iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X. Produkt znacznie ułatwi ładowanie tych smartfonów.

Mophie, to firma doskonale znana z produkcji akcesoriów do urządzeń mobilnych. Jej flagowym produktem są etui do smartfonów, wyposażane w dodatkowe powerbanki. Teraz przedstawiła zupełnie nowy produkt, który ułatwi ładowanie smartfonów.

Jest nim uniwersalna podstawkę Wireless Charging Base, która pozwala szybko i łatwo naładować nowe smartfony wyprodukowane przez Apple. Przeznaczona jest dla najnowszych modeli iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X, które producent wyposażył w funkcję bezprzewodowego ładowania.

Najnowsza ładowarka posiada antypoślizgowe wykończenie, które zapewnia bezpieczeństwo urządzeń w trakcie ich ładowania. Minimalizuje to ryzyko spadnięcia smartfonu z podkładki. Stacja umożliwia bezprzewodowe ładowanie z prędkością do 7,5W dla kompatybilnych urządzeń. Autem sprzętu jest jego konstrukcja, dzięki której możliwe jest korzystanie z telefonu podczas jego ładowania.

Nowa podstawka jest zgodna z najnowszą bezprzewodową technologią Qi. Dzięki temu zapewnia uniwersalną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami. W zestawie znajduje się dodatkowo ładowarka ścienna.

Bezprzewodowa stacja ładująca mophie kosztuje około 250 pln. Wireless Charging Base można zakupić za na stronie www.mophie.com.

Mophie

Mophie

Mophie

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...