Rodzina smartwatchy Huawei Watch GT wzbogaci się o dwa nowe warianty

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafią dwa zupełnie nowe warianty smartwatcha Huawei Watch GT. Jeden z nich jest sportowy, drugi natomiast elegancki.

Witryna WinFuture potwierdza, że jeszcze w marcu będziemy mogli zakupić dwa nowe warianty smartwatcha Huawei Watch GT. Pierwszy model nazywa się Active, drugi natomiast Elegant, zaś na poniższym obrazku możemy zobaczyć jak prezentuje się ich wygląd.

Zdjęcie pokazuje nam pewne różnice w kwestii stylistyki obu wersji zegarka. Pierwszą istotną zmianą jest wygląd fizycznych przycisków służących do sterowania funkcjami urządzeń. Prezentują się bardziej klasycznie i wyglądają jak w typowym analogowym zegarku, co z pewnością spodoba się tradycjonalistom. Kolejna dotyczy wykończenia koperty, której kolor jest czymś pomiędzy szarym i gunmetal.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to w tej kwestii nie powinniśmy oczekiwać żadnych zmian. Oba warianty będą posiadały ten sam 1,39-calowy wyświetlacz OLED. Reszta parametrów zapewne będzie także identyczna z już dostępnymi modelami.

Obecnie firma ma w swej ofercie wariant Sport w cenie 199 euro oraz wersję Classic za 229 euro. Nowe warianty będą odrobinę droższe. Choć nie są to jeszcze oficjalne ceny, to witryna sugeruje, że Active kosztować ma 249 euro, natomiast Elegant to wydatek 229 euro.

Oficjalna prezentacja obu produktów odbędzie się już 26 marca w Paryżu. Wówczas poznamy ich dokładne wyposażenie i ceny.

Huawei Watch GT

Źródło: Winfuture.mobi

You may also like...