Hublot Big Bang e: luksusowy smartwatch dla bogatych

Szwajcarska marka Hublot zaprezentowała najnowszy produkt z rodziny Big Bang. Hublot Big Bang e ne jest jednak zegarkiem, lecz nowoczesnym smartwatchem, za który trzeba zapłacić 5200 dolarów.

Apple Watch z pewnością zdominował rynek smartwatchy, ale jest na nim jeszcze sporo miejsca dla innych firm. Jedną z nich jest szwajcarska marka Hublot znana z produkcji luksusowych zegarków na rękę. Producent właśnie wprowadził na rynek swój najnowszy smartwatch Hublot Big Bang e z platformą Wear OS.

Produkt powstał w dwóch wersjach, różniących się materiałem, z jakiego powstała koperta. Pierwszy wariant wykonano z tytanu, drugi natomiast ze spieków ceramicznych. Tytanową wersję wyceniono na 5200 dolarów, natomiast wersja ceramiczna kosztuje 5800 dolarów.

Hublot Big Bang e

42 mm zegarek posiada wyświetlacz OLED o rozdzielczości 390 x 390 pikseli, pokryty szafirowym szkłem, co czyni go odpornym na wszelkie zarysowania. Obok ekranu znajdziemy również obrotową koronkę, która umożliwia nawigowanie po menu. Oczywiście koperta jest wodoszczelna, umożliwiając nurkowanie do głębokości 30 m.

We wnętrzu eleganckiej obudowy znajduje się Qualcomm Snapdragon 3100 z 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci użytkowej. Producent wyposażył go również w Bluetooth oraz WLAN, a także NFC umożliwiające wykorzystanie go jako substytutu portfela. Niestety brakuje GPS, będącego standardowym wyposażeniem smartwatchy fitness.

Hublot Big Bang e

Smartwatch nie jest produktem tanim, ale jeśli pieniądze nie są dla Was problemem, to zapraszam do internetowego sklepu producenta, gdzie możecie go zamówić.

Źródło

You may also like...