Limitowany Hublot Big Bang e Premier League dla fanów piłki nożnej

Marka Hublot wprowadziła na rynek swój najnowszy smartwatch. Model Hublot Big Bang e Premier League adresowany jest do fanów piłki nożnej i powstał w zaledwie 200 egzemplarzach.

Hublot to szwajcarski producent luksusowych zegarków, który od 1980 roku produkuje niezwykle pożądane chronografy. Kilka lat temu marka postanowiła zaistnieć na rynku smartwatchy, które mimo wysokiej ceny błyskawicznie zdobyły popularność. W ten sposób firma dotarła do fanów nowoczesnych technologii, którzy również posiadają wypchane portfele.

Firma w tym tygodniu wzbogaciła swą ofertę smartwatchy o najnowszy model Hublot Big Bang e Premier League. Jest to limitowany sprzęt zaprojektowany dla fanów Premier League i powstał w zaledwie 200 egzemplarzach. Z jego nabyciem mogą więc być trudności i jeśli ktoś chciałby go kupić, będzie pewnie musiał szukać egzemplarzy z drugiej ręki.

Hublot Big Bang e Premier League

Nowy sprzęt wyróżnia się bardzo eleganckim i nowoczesnym wzornictwem, a jego kolorystyka nawiązuje do barw Ligi. Zegarek posiada polerowaną tytanową kopertę z satynowym wykończeniem oraz piaskowane czarne ceramiczne zapięcie.

Wewnątrz koperty umieszczono 1,21″ wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 390 x 390 pikseli oraz 327 PPI. Pod maską pracuje natomiast czterordzeniowy Snapdragon Wear 3100 z 1 GB RAM, a także 8 GB pamięci użytkowej przeznaczonej na aplikacje.

Hublot Big Bang e Premier League

Systemem operacyjnym zegarka jest Wear OS, który wzbogacono o tematyczne dodatki i tarczki nawiązujące do Premier League. W jego pamięci znajdziemy również aplikacje powiązane z piłką nożną, takie jak Hublot Loves Football Premier League. Aplikacja prezentuje animowane powiadomienia podczas ulubionych meczy, informujące m.in., o strzeleniu gola czy też karach dla piłkarzy. Pozwala też śledzić wyniki meczy preferowanych przez nas drużyn.

Najnowszy sprzęt, jak wszystkie produkty marki Hublot, nie jest gadżetem tanim. Jego cenę ustalono na 5200 dolarów, a można go dostać w oficjalnym sklepie producenta.

Źródło

You may also like...