Zauszne aparaty słuchowe Signia naładujemy jak smartfona

Firma Signia wprowadza na rynek nowe aparaty słuchowe z serii Motion Charge&GO X. Ich największym atutem jest wbudowany akumulator, podnoszący komfort korzystania.

Osoby niedosłyszące, aby móc normalnie funkcjonować muszą korzystać z aparatów słuchowych. Tego typu urządzenia potrzebują jednak baterii, którą co jakiś czas trzeba wymieniać, co podnosi koszt ich eksploatacji. Firma Signia znalazła jednak rozwiązanie tego problemu i stworzyła aparaty wyposażone w ładowalne akumulatory.

aparaty słuchowe

Signia Motion Charge&Go SP X to pierwszy aparat słuchowy z serii Super Power, który posiada wbudowany akumulator. Na jednym jego ładowaniu urządzenie będzie działało do 61 godzin. Model Motion Charge&Go P X ma baterię wystarczającą na 30 godzin, zaś seria X działa przez 24 godziny na jednym ładowaniu.

Aparaty z serii Super Power adresowane są do osób ze znaczną utratą słuchu. Wzmacniają dźwięk, pozwalając im normalnie słyszeć to co się wokół nich dzieje.

aparaty słuchowe

Zauszne Aparaty słuchowe posiadają nie tylko akumulatory, ale też szereg nowoczesnych technologii usprawniających ich działanie. Producent wyposażył je m.in., we własny procesor głosu oraz akustyczny sensor ruchu. Ten ostatni wykrywa kiedy użytkownik zaczyna się ruszać, a następnie optymalizuje dźwięk w taki sposób aby był wyraźnie słyszalny w każdym środowisku.

Źródło

You may also like...