HyperX Predator DDR4 RGB – podświetlana pamięć dla graczy

HyperX pokazał na CES 2018 produkt HyperX Predator DDR4 RGB. Są to pierwsze na rynku pamięci RAM, w którym podświetlenie RGB jest synchronizowane za pomocą technologii podczerwieni.

HyperX zaprojektował kanały komunikacji na podczerwień w każdym takim module, co umożliwia uzyskanie wyjątkowych kolorów i wzorów w drodze synchronizacji podświetlenia LED między wieloma modułami.

Moduły pamięci Predator DDR4 RGB umożliwiają nie tylko sterowanie podświetleniem RGB, oparte na synchronizacji przez podczerwień. Jeśli zostaną podłączone do płyty głównej
z kompatybilnym oprogramowaniem sterującym, mogą również obsługiwać wiele profili
podświetlenia. HyperX wspólnie z producentami płyt głównych testuje pamięć HyperX Predator DDR4 RGB oraz kwalifikuje ją do używania z ich oprogramowaniem sterującym, takim jak AS US Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion czy MSI Mystic Light Sync. Również producenci obudów, np. In-Win, dodają do swoich produktów funkcje obsługujące podświetlenie RGB i sterowanie nim.

Moduły pamięci Predator RGB Memory pojawią się na rynku w II kwartale bieżącego roku.
Więcej informacji o cenach, kompatybilności pamięci i konfiguracjach zestawów będzie można uzyskać po wprowadzeniu produktu do sprzedaży.

HyperX Predator DDR4 RGB

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...