IFROGZ rzuca wyzwanie Apple tańszą alternatywą dla AirPodsów

Firma IFROGZ wprowadza do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki douszne AIRTIME Truly Wireless. Produkt stanowić ma tańszą alternatywę dla AirPodsów.

AirPods, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, to najpopularniejsze bezprzewodowe słuchawki na rynku. Nic więc dziwnego, że wiele firm próbuje rywalizować z Apple, projektując własną odpowiedź na jej sprzęt i licząc na to, że zainteresuje klientów.

Jedne słuchawki i wiele urządzeń

Jedną z nich jest marka IFROGZ, należąca do firmy ZAGG, która wprowadza do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki douszne AIRTIME Truly Wireless. Produkt stawia przede wszystkim na komfort użytkowania. Dlatego oferuje nam funkcję automatycznego parowania, która pozwala bezproblemowo połączyć je z dowolnym urządzeniem Bluetooth. Gdy wrócimy z pracy do domu, możemy wówczas przesiąść się na laptopa i dalej słuchać ulubionej muzyki, audiobooka lub podcastu.

Słuchawki mają też korektor dźwięku, który oferuje trzy różne ustawienia. A dodatkowo są odporne na pot i wilgoć, co zostało potwierdzone certyfikatem IPX4. Dysponują też 8-milimetrowymi wkładkami dousznymi i zewnętrznymi skrzydełkami, dzięki którym trzymają się uszu.

bezprzewodowe słuchawki

Mikrofon wbudowany jest w obu słuchawkach. Dlatego prowadząc rozmowę telefoniczną można używać jednej lub dwóch dousznych wkładek dla lepszej jakości dźwięku. Poza tym urządzenie obsługuje technologię Bluetooth 5.0, więc słuchawek z powodzeniem można używać do pracy z Apple Siri czy Google Assistant.

bezprzewodowe słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki będą działać aż 15 godzin

Do transportu słuchawek służy specjalny futerał, który umożliwia szybkie ładowanie zestawu. Wystarczy podłączyć etui do źródła zasilania na 10 minut, aby zapewnić dodatkowe 1,5 godziny czasu działania. W pełni naładowany futerał zawiera wystarczająco dużo energii, aby w słuchawkach czterokrotnie całkowicie uzupełnić poziom baterii. W sumie daje to nawet 15 godzin odsłuchu z dala od elektrycznego gniazdka lub powerbanku. Tryb automatycznego parowania działa w ten sposób, że wystarczy otworzyć pokrywę futerału, a wkładki douszne płynnie łączą się ze sobą i z urządzeniem.

Słuchawki AIRTIME Truly Wireless Earbud będzie można kupić jeszcze w tym miesiącu na IFROGZ.com oraz od lipca u wybranych sprzedawców. Będą kosztować 59,99 euro, czyli około 256 złotych i będą dostępne w kolorze czarnym, białym i niebieskim.

bezprzewodowe słuchawki

Producent zapowiada, że jeszcze w tym roku rodzina AIRTIME Truly Wireless Eearbud powiększy się o dodatkowe modele.

Źródło: Dulnik.com

You may also like...