Inteligentna lampa Huawei ma wbudowanego asystenta

Huawei zaprezentowało nowy produkt z kategorii domowego oświetlenia. Darren Smart Desk Lamp 2i to inteligentna lampa wyposażona w sztuczną inteligencję oraz asystenta.

Huawei to nie tylko technologie łączności oraz smartfony i tablety. Firma projektuje również wiele innych gadżetów, a jednym z jej nowych produktów jest Darren Smart Desk Lamp 2i. To inteligentna lampa biurkowa, mająca kilka nowoczesnych rozwiązań podnoszących jej funkcjonalność.

Lampa jest nie tylko funkcjonalna, ale również bezpieczna dla naszych oczu. Posiada źródło światła o regulowanej temperaturze barwy do 4000K oraz obniżonej emisji niebieskiego światła groźnego dla oczu. Zastosowano to również technologię kontroli światła, dzięki której eliminowany jest efekt stroboskopowy mogący również męczyć nasze oczy. Dodatkowym atutem jest możliwość płynnej regulacji jasności w zakresie od 1 do 100% z regulacją co 1%.

inteligentna lampa

Lampa dysponuje również innowacyjną technologią emisji światła bocznego. Dzięki temu emituje jednolite miękkie światło, które nie oślepia użytkownika, gdy patrzy bezpośrednio na jego źródło. Do dyspozycji użytkownika jest też tryb nocnego oświetlenia, emitujące miękkie i ciepłe światło o żółtym zabarwieniu.

inteligentna lampa

Nie są to bynajmniej wszystkie możliwości nowego gadżetu. Inteligentna lampa posiada też funkcję głosowego sterowania za pomocą inteligentnego wyświetlacza Huawei. Ma również wbudowany głośnik z SI oraz głosowego asystenta.

Jeśli chcielibyście sprawić sobie taki gadżet, to możecie go dostać w tym sklepie za 15 dolarów.

Źródło

You may also like...