Inteligentne hula hop Xiaomi oferuje ciekawe funkcje

Xiaomi rozpoczęło na platformie Youpin sprzedaż nowego gadżetu. Jest to inteligentne hula hop, wyposażone sensory oraz zaawansowane funkcje.

Jedną z najpopularniejszych zabawek, które od lat niezmiennie cieszą dzieci i dorosłych jest hula hop. Ta prosta obręcz wykonana z plastiku zapewnia sporo frajdy, a wygibasy z jej udziałem potrafią być bardzo efektowne. Szczególnie jeśli wykonuje je doświadczony użytkownik.

Hula hop nie musi jednak być zwykłą plastikową obręczą, gdyż można ją wzbogacić o nowoczesne rozwiązania. Na platformie Xiaomi Youpin pojawiła się właśnie technologiczna wersja tej zabawki, która nazywa się Move It Smart Thin Waist Hula Hoop i kosztuje 19 dolarów.

inteligentne hula hop

Produkt wyposażono w wewnętrzną powłokę wykonaną z miękkiej i bardzo elastycznej pianki gumowej, która otacza twardy rdzeń. Zewnętrzną powłokę nasycono dodatkowo naturalnym zapachem orchidei, który ma uprzyjemnić korzystanie z tego gadżetu.

Konstrukcja produktu różni się jednak od standardowej obręczy, gdyż jest rozkładana. Można rozłączać poszczególne jej moduły, co pozwala regulować średnicę i dopasować ją w ten sposób do użytkownika.

inteligentne hula hop

Najciekawsze jest jednak wyposażenie gadżetu, ponieważ zainstalowano w nim sześcioosiowy sensor, który w czasie rzeczywistym rejestruje ruch. Potrafi także przekazywać informacje zwrotne dotyczące ruchu oraz obliczać spalone kalorie podczas ćwiczeń. A dzięki modułowi Bluetooth, obręcz możemy sparować ze smartfonem.

inteligentne hula hop

Pozwala to nie tylko ocenić postępy ćwiczeń i sprawdzić ile kalorii udało nam się spalić. Firmowa aplikacja zawiera bowiem grę sportową, w które otrzymujemy punkty za wykonywanie ćwiczeń z obręczą. Dodatkowo mamy do dyspozycji specjalne wideo poradniki uczące nowych trików.

Źródło

You may also like...