Inteligentny nocnik Xiaomi ułatwi dzieciom załatwianie potrzeb, a rodzicom sprzątanie

Na platformie Xiaomi Youpin pojawił się kolejny ciekawy gadżet. Jest to inteligentny oraz higieniczny nocnik dla dzieci o nazwie Ukideer Wonder Whale Children Smart Toilet U1, który można mieć za około 380 zł.

Każdy rodzic doskonale wie, że zanim dziecko zacznie samodzielnie korzystać z toalety, wcześniej trzeba nauczyć je korzystania z nocnika. Nocnik dla dzieci jest dość prostym urządzeniem, będącym zasadniczo kawałkiem odpowiednio ukształtowanego plastiku. Okazuje się jednak, że można go nieco ulepszyć i stworzyć inteligentną wersję oferującą kilka dodatkowych funkcji. Największą zaletą tego gadżetu jest brak konieczności ręcznego opróżniania zawartości.

Taki gadżet pojawił się na platformie crowfundingowej Xiaomi Youpin i nazywa się Ukideer Wonder Whale Children Smart Toilet U1. W tej chwili w momencie prowadzonej zbiórki można go dostać w przeliczeniu za około 380 zł. Gdy jednak trafi już do sprzedaży, trzeba będzie liczyć się z wydatkiem około 630 zł.

Children Smart Toilet U1

Zapewne zastanawiacie się czym jest ten gadżet, że aż tyle kosztuje. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat, wyposażono w kilka ciekawych rozwiązań. Dysponuje więc funkcją szczelnego zamykania oraz opróżniania zawartości, dostępną za naciśnięciem jednego przycisku. Oszczędza to rodzicom stresu związanego z radzeniem sobie z odchodami oraz samodzielnym opróżnianiem nocnika.

Children Smart Toilet U1

Zastosowana technologia uszczelniania i pakowania zabezpiecza bakterie, a także sprawia, że zapach nie wydostaje się na zewnątrz. Nocnik po prostu pakuje odchody w specjalny worek o długości 7 metrów, który wystarcza na około 40-45 wypróżnień. Wystarczy go tylko wyjąć i wyrzucić.

Urządzenie posiada też inteligentny system układania i wymiany worków, wykorzystujący podciśnienie. Ma również specjalny czujnik, który w 2 sekundy otwiera klapę, a dodatkowo dysponuje blokadą uniemożliwiającą przypadkowe dotknięcie otwierania klapy przez domowe zwierzęta.

Children Smart Toilet U1

Producent deklaruje, że wbudowana bateria litowo-jonowa, wystarczy na około 60-krotne użycie nocnika. Ukideer Wonder Whale Children Smart Toilet U1 już wkrótce pojawi się na rynku.

Źródło

You may also like...