Uniwersalny i szybki pendrive Xiaomi przyda się w domu oraz w firmie

Xiaomi wprowadza na rynek najnowszy pendrive Xiaomi U Disk Flash Drive. Nośnik stworzony dla uczniów i przedsiębiorców ma sporą pojemność oraz dużą prędkość transferu danych.

Wprawdzie dyski internetowe stały się obecnie powszechne, to jednak nie bardzo nadają się do szybkiego przeniesienia dużej ilości danych pomiędzy komputerami. Do tego zadania wciąż korzystamy z pendrive’ów, które są bardzo pojemne i coraz szybsze. Xiaomi właśnie wprowadziło na chiński rynek najnowszy model takiego nośnika, który nazywa się Xiaomi U Disk Flash Drive.

Nośnik prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko, gdyż jego obudowę wykonano ze stopu cynku. Zapewnia to nie tylko stylowy wygląd, ale też pomaga w odprowadzeniu ciepła podczas pracy.

Produkt dostępny jest w dwóch wersjach o pojemności 64 GB oraz 128 G. A w przeliczeniu na złotówki kosztują one odpowiednio 62 oraz 106 zł. Co ważne, są to produkty wyposażone w dwa typy złącza, mianowicie USB A oraz USB C, a więc mogą współpracować ze smartfonami oraz komputerami osobistymi.

Większy wariant dysponuje złączem USB 3.2 Gen1 Typ A, które oferuje prędkość odczytu na poziomie 150 MB/s. Jest więc świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które muszą zapisywać duże ilości danych, a także podróżujących biznesmenów. Eliminuje bowiem potrzebę korzystania z chmury, która nie tylko jest mało bezpieczna, ale też kosztowna.

Ten nośnik nie jest jeszcze dostępny na polskim rynku. Ale jeśli koniecznie chcielibyście mieć pendrive Xiaomi, to dostaniecie Xiaomi 64GB Mi USB 3.0, którego ceny zaczynają się od 60 zł.

U Disk Flash Drive

Źródło

You may also like...