Inteligentny wentylator pomoże przetrwać gorące dni

Należąca do Xiaomi marka Smartmi wprowadza do sprzedaży podłogowy wentylator. Model zasilany akumulatorem, zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania, mogąc chłodzić dowolne pomieszczenie.

Xiaomi działa na bardzo różnych polach, czy to bezpośrednio, czy też poprzez należące do niej marki. Chińska firma ma w ofercie również wentylatory, które produkuje należąca do niej marka Smartmi. Jednym z najnowszych produktów jest wentylator podłogowy, który możemy dostać na platformie Youpin w cenie 98 dolarów.

Cena może wydawać się nieco wygórowana, ale nie jest to zwykły wentylator. Wyposażono go bowiem w generator jonów ujemnych, który redukuje kurz chroniąc w ten sposób alergików. Sprzęt posiada również bezszczotkowy silnik z wirnikiem o siedmiu łopatkach, który pracuje praktycznie bezgłośnie. Łopaty zabezpiecza oczywiście osłona z plastiku ABS, a więc nie ma obawy, że nasze dziecko uszkodzi sobie palce.

wentylator

Największą zaletą tego sprzętu jest jednak zasilanie. Jest to bowiem wentylator z własną 33,6 Wh baterią, więc możemy go używać w dowolnym pomieszczeniu i nie musimy szukać długich przewodów do jego podłączenia. Bateria wystarczy ponoć na 20 godzin ciągłej pracy, a jej ponowne naładowanie zajmuje około czterech godzin.

wentylator

Jest to oczywiście wentylator inteligentny, a więc posiada moduł WiFi, który umożliwia sparowanie go ze smartfonem. Dzięki firmowej aplikacji możemy zdalnie regulować siłę nawiewu, a także ustawiać kąt pochylenia głowicy. Sprzęt posiada też pilota Bluetooth do sterowania funkcjami oraz współpracuje z asystentem XiaoAI. Możemy więc kontrolować jego pracę za pomocą komend głosowych.

Źródło

You may also like...