Inteligentny włącznik iDevices Instinct wreszcie w sprzedaży

Firma iDevices wreszcie wprowadziła do sprzedaży inteligentny włącznik Instinct. Produkt wspierany przez Alexę umożliwia m.in., kontrolowanie domowego oświetlenia.

Rozwój technologii sprawia, że inteligentny sprzęt coraz częściej trafia do naszych domów. Do wyboru jest szeroka gama różnego rodzaju urządzeń, pozwalających nam sterować urządzeniami domowymi, oświetleniem, roletami, czy też zraszaczami w ogrodzie. Najczęściej spotykane są jednak systemy służące do sterowania oświetleniem i taki też oferuje nam firma iDevices.

Do sprzedaży wchodzi właśnie jej najnowszy produkt o nazwie Instincts, który jest inteligentnym włącznikiem wyposażonym w Alexę. Gadżet z jednego miejsca umożliwia kontrolowanie nie tylko domowego oświetlenia, ale też innych urządzeń. Przy jego pomocy możemy sterować żaluzjami, klimatyzacją itp. A to wszystko za pomocą komend głosowych.

W firmowej aplikacji możemy dodatkowo ustawić automatyzację zadań, przypisując wiele różnych funkcji. Gdy więc wrócimy z pracy do domu, jednym naciśnięciem przycisku uruchomimy klimatyzację, zaciągniemy rolety, włączymy muzykę itp. A jeśli zamontujemy sprzęt w kuchni, to może nam służyć ciekawymi przepisami, które pozwolą urozmaicić domowe obiady. Oczywiście jego montaż nie sprawia problemów, gdyż jest to włącznik bezprzewodowy, a więc nie musimy do niego doprowadzać przewodów.

iDevices Instincts posiada też czujnik ruchu i sensor natężenia światła. Na razie jednak elementy te są bezużyteczne i staną się dostępne w przyszłych aktualizacjach. Dodam, że urządzenie jest kompatybilne z systemami Android oraz iOS, a można je kupić w sklepie producenta za 99,95 dolarów.

iDevices

Źródło

You may also like...