Inteligentny zamek z wbudowanym wideodzwonkiem zabezpieczy dom przed intruzami

Eufy pokazało nowy produkt chroniący nasz dom przed włamywaczami. To połączenie nowoczesnego inteligentnego zamka z czytnikiem biometrycznym oraz wideodzwonka z kamerą 2K.

Niegdyś domowe systemy alarmowe były drogie i skomplikowane w montażu, więc rzadko się je spotykało. Technologia poszła jednak mocno do przodu i obecnie takie rozwiązania są nie tylko bardziej przystępne cenowo, ale też może je zainstalować praktycznie każdy. Przykładem nowych produktów z kategorii domowych systemów bezpieczeństwa są jest Eufy Security Video Smart Lock. To połączenie inteligentnego zamka z technologią biometryczną oraz wideodzwonka z kamerą o rozdzielczości 2K.

Eufy chroni nasz dom technologią biometryczną

Zamek może obserwować gości zbliżających się do naszego domu. Powiadomi nas również o każdym zablokowaniu i odblokowaniu zamka, a także zapewnia wygodny dostęp do mieszkania za pomocą technologii biometrycznej. Nie musimy nosić ze sobą klucza, gdyż wystarczy jedynie przyłożyć palec do czytnika i możemy wejść do domu.

Eufy

Producent zapewnia również, że dzięki zastosowaniu SI, ma 99-procentową dokładność rozpoznawania obiektów. Oznacza to brak fałszywych alarmów, gdyż poinformuje tylko wówczas, gdy zauważy przed domem podejrzaną aktywność.

Zamek posiada wbudowaną kamerę wideo o 160-stopniowym polu widzenia oraz rozdzielczości 2K. Wzbogacono ją o technologię Wide Dynamic Range, zapewniającą wyraźny obraz bez względu na warunki oświetleniowe. Nie brakuje też sensorów podczerwieni, które umożliwiają rozpoznawanie obiektów także w nocy.

Dzięki połączeniu czujnika geomagnetycznego i żyroskopu, po zamknięciu drzwi może automatycznie zatrzasnąć rygiel połączony z siecią WiFi. Gdy chcemy dostać się do domu, możemy skorzystać z czytnika biometrycznego, który w 0,3 sekundy zeskanuje nasz palec. Natomiast certyfikat wodoszczelności IP65 oznacza, że produkt jest całkowicie odporny na warunki pogodowe. Zasila go natomiast bateria o pojemności 10 000 mAh, lecz producent nie podaje na razie na ile czasu wystarczy jedno jej ładowanie.

Eufy

Eufy Security Video Smart Lock możemy zamówić bezpośrednio na Kickstarterze. Pierwszych 2000 klientów kupi go za 199 dolarów, natomiast po wyczerpaniu tej puli trzeba będzie zapłacić 229 dolarów. Produkt do sklepów trafi już w czerwcu i będzie kosztował 399 dolarów.

Źródło

You may also like...