Xiaomi Mi Band 7 z większym wyświetlaczem i funkcją always-on display

Pojawiają się już pierwsze szczegóły techniczne najnowszego smartbanda Xiaomi Mi Band 7. Przecieki sugerują obecność większego ekranu z funkcją always-on display.

Xiaomi przygotowuje swym klientom kolejny model popularnego smartbanda z serii Mi Band. Na razie firma nie zdradziła żadnych szczegółów technicznych opaski Xiaomi Mi Band 7, jednak kilka detali poznaliśmy dzięki najnowszym przeciekom. Dotyczą one parametrów wyświetlacza.

Przecieki sugerują, że nowy model w porównaniu do obecnego otrzyma nieco większy wyświetlacz. Zamiast rozdzielczości 152 x 486 pikseli, wyniesie ona 192 x 490 pikseli. Co więcej, ekran otrzyma również doskonale znaną z wielu smartfonów funkcję always-on display. To opcja, która przez cały czas wyświetla na ekranie najważniejsze informacje, eliminując potrzebę wybudzania sprzętu, aby zobaczyć np., godzinę lub powiadomienia.

Źródło twierdzi ponadto, że opaska zaoferuje siedem różnych tarcz do wyboru, a także większy poziom bezpieczeństwa. Opaskę będzie można zablokować kodem, aby obce osoby nie miały do niej dostępu. Xiaomi przywróci również funkcję inteligentnego alarmu, który obliczy optymalny czas wybudzenia ze snu.

Niestety na ten moment nie wiemy kiedy Xiaomi Mi Band 7 pojawi się w sprzedaży, ani też ile będzie trzeba za opaskę zapłacić. Jeśli nie chcecie jednak czekać na premierę, gdyż potrzebujecie smartbanda już teraz, zawsze możecie kupić obecny model. Opaska dostępna jest w tych sklepach.

Xiaomi Mi Band 7

Źródło

You may also like...