Apple naprawia kolejne błędy za pomocą iOS 13.1.3

Apple wypuściło kolejną już aktualizację swego mobilnego systemu, w którym aż się roi od różnych błędów. iOS 13.1.3 naprawia część z tych najbardziej uciążliwych.

Wprowadzony na rynek przed kilkoma tygodniami system iOS 13, ewidentnie pojawił się zdecydowanie za wcześnie. Mimo wielomiesięcznych testów, liczba obecnych w nim błędów jest bowiem znacznie powyżej normy. Producent desperacko próbuje rozwiązywać wszelkie problemy kolejnymi aktualizacjami, które przy okazji dodają też zupełnie nowe.

Producent właśnie wypuścił kolejną już aktualizację o numerze iOS 13.1.3, która przynosi ze sobą łatki dla kilku najbardziej istotnych błędów. Rozwiązuje m.in., brak dzwonka oraz wibracji przy połączeniu przychodzącym. Rozwiązuje też błąd poczty, uniemożliwiający przyjęcie zaproszenia na spotkanie. Ten błąd ma jednak znacznie większy zasięg, gdyż dotyczy nie tylko iPhone’ów, ale również iPadów.

Aktualizacja likwiduje też problem z poprawnym wyświetlaniem danych w aplikacji Health, oraz naprawia kłopot z pobieraniem notatek głosowych z iCloud. Dodatkowo likwiduje błąd uniemożliwiający sparowanie Apple Watch ze smartfonem oraz przesyłanie powiadomień na zegarek. Zwiększa także stabilność połączenia ze słuchawkami bezprzewodowymi oraz likwiduje problem z wydajnością aplikacji podczas korzystania z Game Center.

Zmian jest całkiem sporo, więc użytkownicy powinni pobrać aktualizację jak najszybciej jeśli chcą sobie zaoszczędzić nerwów. No chyba, że najnowsza aktualizacja przyniesie ze sobą kolejne bugi, które koncern za chwilę ponownie będzie musiał łatać. Nie byłoby to dużym zaskoczeniem.

iOS 13

Źródło

You may also like...