iPhone 8 może nam zastąpić podręczne lusterko

Najnowsze doniesienia sugerują, że iPhone 8 może pojawić się również w lustrzanej wersji. Jeden z wariantów tego modelu będzie mieć tylny panel przygotowany w taki sposób, by przypominał lustro.

Oficjalna prezentacja modelu iPhone 8 odbędzie się dopiero za kilka tygodni. Tymczasem internetowe źródła wciąż nie milkną, dostarczając nam kolejnych spekulacji na temat nowego sprzętu Apple.

Najnowsze doniesienia dotyczą wersji kolorystycznych obudowy tego telefonu, a dostarczył je Benjamin Geskin. Telefon zaoferuje ponoć cztery wersje, zaś jedna z nich posiadać ma tylny panel z lustrzaną powierzchnią, w której można się przejrzeć.

Takie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Wiele osób, szczególnie kobiety używają przedniej kamery smartfona, w charakterze lusterka, by poprawić makijaż. W takim wypadku iPhone 8 byłby bardziej przydatny. Jest też wada, gdyż taka powierzchnia błyskawicznie pokrywa się odciskami palców oraz smugami, więc użytkownik zostanie zmuszony do jej nieustannego czyszczenia.

Oczywiście nie wiadomo na ile doniesienia Geskina są prawdziwe. Faktem jest natomiast, że producenci akcesoriów do poprzednich modeli smartfona, produkowali takie lustrzane obudowy. Nie cieszyły się one jednak zbyt dużym zainteresowaniem.

iPhone 8

Źródło: Twitter.com

You may also like...