iPhone 8 zostanie pokazany 12 września

Francuskie źródła twierdzą, że iPhone 8 będzie mieć swą premierę już 12 września. Jego oficjalna sprzedaż może się więc rozpocząć 22 września.

Wiemy już na pewno, że Galaxy Note 8 pojawi się na europejskim rynku 15 września i będzie kosztował 999 euro. To bardzo wygórowana kwota i choć sprzęt zapowiada się ciekawie, to nieco ograniczy krąg jego odbiorców.

Wielu jednak interesuje jak Apple zareaguje na premierę smartfona swego największego rywala. Firma pokłada bowiem duże nadzieje w modelu iPhone 8, który ma być prawdziwą rewolucją. Jego premiera nie może więc być odległa w czasie, gdyż pozwoliłoby to rywalowi umocnić swą pozycję. Francuskie źródła twierdzą jednak, że amerykański koncern ustalił już datę premiery nowego sprzętu na 12 września.

Nie jest to naturalnie data oficjalna, ale kilka źródeł twierdzi, że operatorzy zaczynają się już przygotowywać do premiery. Jeśli okaże się prawdziwa, wówczas smartfon mógłby trafić do sprzedaży 22 września, czyli kilka dni po debiucie nowego Galaxy Note.

Mówi się również, że cena najbardziej wyczekiwanego modelu iPhone’a rozpoczynać się będzie od 999 dolarów, czyli w przypadku Europy wyniesie zapewne 999 euro. Tyle zapłacimy za bazowy model z pamięcią 64 GB.

Najdroższym będzie wariant z 512 GB pamięci użytkowej, ale jego cena nie jest jeszcze znana. Można jednak założyć, ze znacznie przekroczy tysiąc dolarów.

iPhone 8

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...