Z iPhonem nie rozstaja się nawet po śmierci

Rodzina pewnej niedawno zmarłej Rosjanki, postanowiła wystawić jej niezwykły nagrobek. Nawiązuje on kształtem do jej ulubionego iPhone’a.

Rosjanie znani są ze swej wielkiej fantazji, którą potrafią okazywać również na cmentarzach. Z pewnością nie raz widzieliście w sieci zdjęcia dziwnych nagrobków, nawiązujących do tego czym zmarli zajmowali się za życia lub ich ulubionych pasji. Jeden taki nagrobek nawiązuje do smartfonów firmy Apple.

Rodzina zmarłej 25-letniej Rity Shameevej, postanowiła zafundować jej pomnik nawiązujący do jej ulubionego telefonu. Jak widać na poniższym zdjęciu, ma on wysokość 150 cm i jest to czarny iPhone. Telefon został odwzorowany dość dokładnie, a na jego ekranie widoczne jest zdjęcie kobiety zmarłej w styczniu 2016 roku z nieznanych przyczyn. Ten niezwykły nagrobek pojawił się jednak dopiero na początku tego roku i jak donoszą media, został wzniesiony przez jej ojca.

Nie wiadomo dokładnie kto go wykonał, lecz nieoficjalnie mówi się, że odpowiedzialna jest za to pewna syberyjska firma specjalizująca się w akcesoriach funeralnych.

nagrobek

Drom.ru/east2west news

Źródło: Mirror.co.uk

You may also like...