Zamówiony iPhone X odbierzemy dopiero za kilka tygodni

Wczoraj rozpoczęła się oficjalna przedsprzedaż modelu iPhone X. Nabywcy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż na odbiór poczekają parę tygodni.

Już wcześniej informowałem, że mogą być spore problemy z dostępnością modelu iPhone X. Wszystko przez dużą złożoność podzespołów, które znajdą się w tym modelu, takich jak ekran oraz kamera systemu Face ID.

Z prognoz analityków wynika, że na premierę przygotowanych zostanie jedyne 3 mln egzemplarzy, a więc z pewnością telefonów nie wystarczy dla wszystkich chętnych na jego zakup. To spowoduje znaczne wydłużenie okresu oczekiwania na realizację zamówienia.

iPhone X

Wczoraj rozpoczęła się przedsprzedaż nowego modelu i już wiadomo, że jest to sprzęt dla osób bardzo cierpliwych. Strona Apple informuje bowiem, że czas dostawy może wynieść od 5 do 6 tygodni. Jeśli więc teraz złożymy zamówienie, to możemy oczekiwać, że nowy telefon dostaniemy dopiero w połowie grudnia.

Oczywiście można też liczyć na szczęście i spróbować udać się 3 listopada do salonu Apple, licząc iż tam uda się kupić nowy telefon. Może to być jednak trudne, gdyż do sklepów także trafi ograniczona ilość. Kupując ten model trzeba się jednak liczyć z dużymi kosztami jego serwisowania. Koszty wymiany pękniętego wyświetlacza, którego nie pokrywa gwarancja, mogą wynieść nawet 2600 zł.

Jeśli pieniądze nie stanowią dla Was problemu i macie ochotę kupić model iPhone X, to zapraszam do tego sklepu.

iPhone X

Źródło: Neowin.net

You may also like...