iPhone X z najlepszą kamerą według Consumer Report

Najbardziej znany amerykański serwis konsumencki uznał, że iPhone X ma najlepszą kamerę na rynku. Consumer Report wydał ten werdykt w najnowszym raporcie opublikowanym na swej stronie.

Apple nie od dziś przykłada dużą wagę do jakości zdjęć wykonywanych przez jej smartfony. Pod tym względem jej produkty stoją na bardzo wysokiej pozycji i nie inaczej jest z najnowszymi modelami, dostępnymi od zeszłego roku.

Amerykański Consumer Report uznał je za wzorcowe w tej materii, zaś najlepsze kamery, według serwisu oferuje model iPhone X. Na kolejnych miejscach zestawienia znalazły się także kolejne produkty amerykańskiego koncernu, mianowicie iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus. Pozostałe pozycje zajął natomiast sprzęt Samsunga, a konkretnie Galaxy S8, S8+, a także Note 8 oraz Galaxy S8 Active. Co ciekawe, Top 10 zestawienia zajęły praktycznie tylko telefony Apple i Samsunga, zaś modele innych firm nie były w stanie się do niego dostać.

Trzeba jednak pamiętać, że w zestawieniu Consumer Report uwzględniono tylko ubiegłoroczne modele. Nie wiadomo więc jak poradziłby sobie zapowiedziany właśnie Galaxy S9, którego można już zamawiać na polskim rynku w cenie 3599 zł. I jak produkt Samsunga wypadłby w porównaniu z iPhonem X.

Na taki test będziemy jednak musieli poczekać co najmniej kilka tygodni. Smartfon musi bowiem tracić na rynek, a to potrwa jakiś czas.

iPhone X

Źródło: Consumerreports.org

You may also like...