LG G7 zauważony na targach MWC 2018

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, LG przywiozło jednak swego nowego flagowca do Barcelony. Pokazany tam LG G7 zapewne nie był jeszcze ostateczną wersją tego modelu.

Parę tygodni temu LG Electronics potwierdziło, że projekt jej najnowszego flagowca LG G7 trafił do kosza i smartfon zostanie zaprezentowany od nowa. Oznaczało to, że produkt nie zostanie pokazany na targach w Barcelonie, a zamiast niego firma zaprezentuje odświeżoną wersję LG V30.

Evan Blass twierdzi jednak na swym Twitterze, że producent przywiózł jednak ten model na targi. Na potwierdzenie swych słów prezentuje zdjęcie opublikowane na izraelskiej stronie Ynet. Blass uważa jednak, że widoczny na nim sprzęt, nie jest finalną wersją. Jego zdaniem jest to jeden z przygotowanych wcześniej prototypów.

Jeśli jednak zdjęcie jest prawdziwe, to oznaczałoby to, że mimo wcześniejszych przecieków, smartfon będzie bardzo podobny do iPhone’a X. Jak widać na poniższej fotografii, również posiada charakterystyczne wcięcie w górnej części wyświetlacza. W tym miejscu znajduje się przednia kamera, słuchawka oraz sensory.

LG G7 nie ma jeszcze ustalonej ostatecznej daty premiery. Przecieki sugerują jednak, że jego debiut może odbyć się w czerwcu tego roku. Oczywiście to tylko spekulacje, ale im szybciej producent wprowadzi telefon na rynek, tym więcej na tym zyska. Nie wiadomo jednak czy na premierę nie wpłynie nowa strategia koncernu, zakładająca rzadsze wypuszczanie na rynek flagowych modeli.

LG G7

Źródło: Twitter.com

You may also like...