Izzy Drive – zmień swój smartfon w wideorejestrator

Bez kamery samochodowej wyjeżdżać na polskie drogi nie ma sensu, gdyż jeździ po nich zbyt dużo osób łamiących przepisy drogowe. Nie trzeba jednak wydawać pieniędzy na dedykowane urządzenie, gdyż wystarczy do tego aplikacja Izzy Drive, która zmieni nasz smartfon w funkcjonalny wideorejestrator.

Izzy Drive jest bezpłatną aplikacją przeznaczoną dla systemu operacyjnego Android, której najważniejszą funkcją jest wideorejestracja. Oprogramowanie umożliwia zarejestrowanie filmów, które nagrywane są w pętli. A więc zawsze mamy do dyspozycji wideo o zaprogramowanej wcześniej długości trwania – domyślnie są to 3 minuty.

Dodatkowo aplikacja pozwala przesłać 10 sekund filmu na zdalny serwer. Zostanie tam zachowany wraz z informacjami o lokalizacji zdarzenia, które zostało na nim zarejestrowane.

To opcja dostępna w bezpłatnej wersji Izzy Drive, bo jeśli zdecydujemy się wykupić usługę Izzy Drive WWW, wówczas na serwerze zostaną przechowane wszystkie wysłane materiały i będą tam dostępne nawet przez kilka miesięcy, mogąc posłużyć jako materiał dowodowy w postępowaniu prowadzonym przez policję oraz prokuraturę.

Aplikację możemy pobrać z usługi Google Play . W wersji bezpłatnej pozwala na korzystanie z podstawowych funkcjonalności np. wideorejestratora, ostrzegania przed fotoradarami oraz kamerami na skrzyżowaniach w całej Europie, a także zgłaszania zdarzeń drogowych. Roczna opłata za korzystanie z Izzy Drive WWW wynosi 49 zł.

wideorejestrator

wideorejestrator

wideorejestrator

wideorejestrator

Źródło: Izzydrive.eu

You may also like...