Jakość zdjęć nie będzie atutem nowego Samsunga Galaxy A23e

Samsung przygotowuje nowy budżetowy smartfon Galaxy A23e. Dzięki pierwszym renderom możemy zobaczyć jak będzie wyglądał oraz poznaliśmy kilka szczegółów jego wyposażenia.

Obecna sytuacja gospodarcza sprawia, że ludzie coraz mniej chętnie wydają pieniądze na smartfony. Z tego powodu Samsung musiał niedawno ograniczyć produkcję w swych tajwańskich fabrykach. Firma doskonale jednak zdaje sobie sprawę z tego, że konsumenci celują obecnie w modele z najniższej półki, dlatego skupia się na ich projektowaniu.

Kolejnym tanim smartfonem, którego koreańska marka niebawem nam zaproponuje będzie Galaxy A23e. Możemy go zobaczyć na najnowszych grafikach zaprezentowanych przez @OnLeaks i Pricebaba, na którym widać, że stylistyka sprzętu jest bardzo minimalistyczna. Zresztą tak samo jak wyposażenia.

Galaxy A23e
@OnLeaks & Pricebaba

Wprawdzie smartfon z przodu przypomina nieco model Galaxy A22, jednak od razu rzucają się w oczy zmiany w tylnym aparacie. Zamiast czterech aparatów widzimy tylko jedną soczewkę, co może sugerować że jakość zdjęć nie będzie jego największym atutem. Oczywiście na razie nie znamy jeszcze jej szczegółów technicznych. Z przodu widzimy natomiast notch, w który wkomponowano kamerę do selfie i rozmów wideo.

Galaxy A23e
@OnLeaks & Pricebaba

Według przecieków Galaxy A23e będzie dysponował 5,8″ wyświetlaczem, a więc znacznie mniejszym od Galaxy A22 5G, który ma aż 6,6″ ekran. Jego wymiary wyniosą natomiast 149.8 x 70.7 x 8.9 mm i będą bardzo zbliżone do modelu iPhone SE 2022.

Galaxy A23e
@OnLeaks & Pricebaba

Na renderach możemy też zauważyć obecność czytnika odcisków palców wkomponowanego we włącznik, jak również duży przycisk regulacji głośności. Grafiki wskazują również na obecność 3,5 mm gniazda słuchawkowego oraz portu USB Typ-C.

Smartfon nie ma jeszcze ustalonego dokładnego terminu premiery, aczkolwiek źródła wspominają, że jego debiut nastąpi już niebawem. Nieoficjalnie mówi się również, że jego cena wyniesie poniżej 300 euro, zaś sprzęt będzie dostępny w kolorze czarnym, niebieskim oraz białym.

Źródło

You may also like...