Mikrofon Blue Ember zadowoli wszystkich streamerów i podcasterów

Na targach CES 2019 nie mogło zabraknąć sprzętu audio. Blue pokazało tam wysokiej klasy mikrofon Blue Ember przeznaczony dla streamerów i podcasterów.

Jeśli chcecie się na poważnie zajmować streamowaniem lub nagrywaniem podcastów, potrzebujecie do tego odpowiedniego sprzętu. Jednym z najważniejszych narzędzi streamera jest naturalnie mikrofon. Musi on być na tyle dobry, by rejestrowany głos był wyraźny i pozbawiony zniekształceń. Nic bowiem tak nie zniechęca do oglądania transmisji jak trudności ze zrozumieniem tego co mówi do nas streamer.

Jednym z najbardziej znanych producentów mikrofonów jest firma Blue, której sprzętu używa większość youtuberów. Jej sprzęt oferuje bowiem najlepszy stosunek jakości do ceny. Na targach w Las Vegas pokazała najnowszy model o nazwie Blue Ember, zaprojektowany z myślą o streamerach i podcasterach. Wyposażono go w ręcznie strojoną kapsułę, która pomaga zredukować hałasy tła, zapewniając czysty dźwięk. Dodatkowym atutem jest też niewielki rozmiar, a także pełna kompatybilność z resztą firmowych akcesoriów, takich jak uchwyty, czy ramiona.

Blue Ember nie jest może najtańszym sprzętem, bo kosztuje aż 100 dolarów. Ale oferowana przez niego jakość dźwięku jest warta tych pieniędzy. Szczególnie jeśli planujemy zarabiać na streamningu. Mikrofon możemy już zamawiać w przedsprzedaży, a do sklepów trafi w lutym.

Blue Ember

Blue Ember

Blue Ember

Źródło: Bluedesigns.com

You may also like...