JerryRigEverything testuje ZTE Axon M

Zack Nelson, właściciel kanału JerryRigEverything, przetestował właśnie smartfon ZTE Axon M. To pierwsze tego typu urządzenie, wyposażone w składany wyświetlacz.

Zack Nelson prowadzący na YouTube kanał JerryRigEverything, to znany tester urządzeń mobilnych. Na swych filmach poddaje je zwykle wymyślnym testom sprawdzającym wytrzymałość sprzętu, ale ostatnio zaczyna go również rozbierać. Tym razem zaprezentował model ZTE Axon M.

ZTE Axon M jest szczególnie interesującym produktem, gdyż to pierwszy smartfon wyposażony w składany wyświetlacz. Urządzenie posiada dwa umieszczone obok siebie ekrany, które po rozłożeniu dają wyświetlacz o znacznie większej powierzchni. Zack postanowi przyjrzeć się konstrukcji tego modelu, dlatego rozłożył go by zajrzeć do środka.

Jak widać konstrukcja urządzenia jest nieco nietypowa, gdyż to w lewej części znajdują się wszystkie najważniejsze podzespoły. Drugi wyświetlacz jest natomiast popięty tylko za pomocą jednej taśmy. Z konstrukcji urządzenia wynika, że dodatkowy ekran został po prostu podłączony do telefonu. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by w ten sam sposób podpiąć trzeci wyświetlacz.

Oczywiście wymaga to pewnych zmian w systemie operacyjnym, by dodatkowy wyświetlacz mógł zostać w pełni wykorzystany. Producentowi wyszło to jednak całkiem nieźle, gdyż smartfon funkcjonuje zupełnie normalnie.

JerryRigEverything

JerryRigEverything

JerryRigEverything

Źródło: YouTube.com

You may also like...