Xiaomi Redmi K40 wyprzedane w zaledwie pięć minut

Xiaomi wczoraj rozpoczęło sprzedaż najnowszego modelu Redmi K40. W zaledwie 5 minut rozeszła się pierwsza partia tego smartfona, licząca około 300 tys. sztuk.

Xiaomi nadal udowadnia, że jest jednym z najbardziej liczących się graczy na rynku urządzeń mobilnych. Chiński koncern wczoraj oficjalnie rozpoczął sprzedaż swego najnowszego modelu Redmi K40, który wzbudził bardzo duże zainteresowanie tamtejszych klientów.

Według oficjalnego komunikatu firmy opublikowanego na Weibo, wystarczyło zaledwie 5 minut aby w całości wyprzedała się pierwsza partia. Jest to niebywałe osiągnięcie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że liczyła 300 tys. sztuk, które rozeszły się błyskawicznie. Konsumenci dla których go nie starczyło nie mają jednak powodu do zmartwienia, gdyż kolejna partia będzie dostępna już od 8 marca.

Rodzina Redmi K40 składa się z trzech nieźle wyposażonych modeli dostępnych w atrakcyjnych cenach. Oprócz standardowego wariantu wyposażonego w Snapdragona 870, są jeszcze K40 Pro oraz K40 Pro+ ze Snapdragonem 888.

W podstawowym modelu znajdziemy również 6/8/12 GB RAM oraz 128/256 GB pamięci UFS 3.1, a także potrójny aparat fotograficzny. Składa się z 48 MP głównego sensora, 8 MP szerokokątnego i 5 MP do zdjęć makro. Przednia kamera ma 20 MP, natomiast 4520 mAh bateria współpracuje z 33 W systemem szybkiego ładowania uzupełniającym ją w czasie 52 minut.

Specyfikacja pozostałych wariantów w zasadzie identyczna. Z tą różnicą, że zamiast 48 MP sensora, są w nim odpowiednio 64 MP i 108 MP. Dodam, że ceny standardowego modelu smartfona zaczynają się od 309 dolarów, a kończą na 417 dolarach. Jest to więc całkiem atrakcyjna oferta.

Redmi K40

Źródło

You may also like...