Jutro startuje 4 sezon Fortnite Battle Royale

Epic Games potwierdziło na Twitterze, że od jutra oficjalnie rusza czwarty sezon w grze Fortnite Battle Royale. Już za kilka godzin gracze będą więc mogli sprawdzić, jakie usprawnienia tym razem przygotowali twórcy popularnej strzelanki.

Fani popularnej gry Fortnite Battle Royale, powinni zarezerwować nieco wolnego czasu, gdyż już od jutra oficjalnie startuje czwarty sezon. Można więc oczekiwać wielu usprawnień, które będą zapewne dotyczyć również kilku z dostępnych map.

Na chwilę obecną nie wiadomo jakie Epic Games przygotował dla graczy uzbrojenie. Wiemy natomiast, że świat gry nieco się zmieni. Potwierdzono bowiem, że na mapy spadną wielkie meteory, choć miejsce ich upadku oraz zniszczenia jakie poczynią, pozostają na razie tajemnicą. Obrazek, który od kilku dni pojawia się w momencie uruchomienia gry sugeruje też, że mogą pojawić się jacyś superbohaterowie, choć to na razie tylko spekulacje.

Niestety Epic Games nie podał godziny o której nastąpi start najnowszego sezonu, ale można śmiało powiedzieć, że nie pozostało już dużo czasu. Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze gry, to zapraszam do jej zakupu. Przypomnę, że same Fortnite Battle Royale jest wprawdzie całkowicie darmowe, ale tryb Ratowanie Świata jest płaty. A warto go posiadać, gdyż zapewni nam nieograniczone źródło V-Dolców, które następnie można wydawać na nowe skórki.

Fortnite Battle Royale

Źródło: Twitter.com

You may also like...