Zwierzęca kamera Furbo złagodzi skutki rozłąki z naszym psem

Właściciele zwierzaków mogą już kupić najnowszą kamerę Furbo, która złagodzi skutki rozłąki z psem. Sprzęt ma 360-stopniowy zakres widzenia oraz wbudowany interkom, pozwalający porozmawiać ze zwierzakiem pozostawionym w domu.

Nie od dziś wiadomo, że psy potrafią źle znosić rozłąkę ze swym panem, który musi codziennie wychodzić do pracy lub szkoły. Pozostawione same sobie mogą więc narobić dużych szkód w umeblowaniu mieszkania, narażając właściciela na niemałe koszty.

Na szczęście można temu zaradzić, gdyż dostępne są specjalne kamery dla zwierzaków, które pozwalają złagodzić skutki rozłąki z czworonogiem. Takim produktem jest kamera Furbo 360° Dog Camera, którą można dostać na stronie producent w atrakcyjnej cenie 167 dolarów.

To specjalna kamera stworzona do monitorowania zwierzaka pozostawionego w domu. Ma specjalną konstrukcję, która zapewnia aż 360 stopniowy kąt widzenia. Gdy więc pozostawimy ją na środku pokoju z pozostawionym psem, zwierzak będzie nieustannie w polu widzenia. To dzięki temu, że sprzęt posiada funkcję automatycznego śledzenia psa poruszającego się w pokoju. Oczywiście kamerą też kierować zdalnie, a oprócz tego nagrywa obraz również w nocy.

Kamera potrafi też wykryć szczekanie oraz ma dwukierunkowy interkom, pozwalający porozmawiać ze zwierzakiem. Umożliwia również zabawę z nim, gdyż w podstawie znajduje się wyrzutnik smakołyków, który można aktywować zdalnie.

Furbo

Sprzęt rejestruje obraz w jakości 1080p i ma 4-krotny cyfrowy zoom, pozwalający przybliżyć obraz zwierzaka. Jeśli mamy ochotę, możemy również wykupić subskrypcję na usługę FurboDog Nanny, która zapewnia dodatkowe funkcje. Oferuje m.in., inteligentne alerty, informujące np., o ciągłym szczekaniu, wyciu lub płaczu. Dodaje również alerty o wykryciu osób i nagrywanie filmów w chmurze o długości do 15 sekund. Serwis dostarcza też 60-sekundowe podsumowanie momentów naszego pupila uchwyconych kamerą. Serwis kosztuje 6,99 dolarów miesięcznie lub 69 dolarów rocznie. Kupując kamerę otrzymujemy 30-dniowy dostęp do usługi.

Kamera Furbo kosztuje 167 dolarów.

Źródło

You may also like...