Kamera monitoringu C8W Pro 2K przypilnuje posesji lepiej niż pies

EZVIZ wprowadza do sprzedaży najnowszą kamerę monitoringu C8W Pro 2K. Sprzęt ma 360-stopniowe pokrycie, nagrywa obraz w 2K i dysponuje sztuczną inteligencją ułatwiającą wykrywanie i śledzenie intruzów.

W przeszłości naszych posesji pilnowały psy, które szczekaniem informowały o pojawieniu się intruzów. Dziś zwierzaki służą tylko rozrywce, natomiast rolę strażników przejęły kamery monitoringu, które są w tym znacznie lepsze. Nie tylko rejestrują obraz w wysokiej jakości dostarczając dowodów policji, ale też potrafią wykrywać oraz śledzić intruzów.

Takie funkcje posiada nowa zewnętrzna kamera monitoringu C8W Pro 2K, oferowana przez firmę EZVIZ. Dzięki specjalnej konstrukcji ma 360-stopniowe pokrycie, natomiast wbudowana AI zapewnia inteligentne wykrywanie oraz śledzenie intruzów.

Wyposażono ją w sensor umożliwiający rejestrowanie obrazu w jakości 2K, a dodatkowo potrafi nagrywać go w nocy w pełnym kolorze. Sztuczna inteligencja wykrywa natomiast intruzów, odróżniając ludzi od zwierząt oraz przejeżdżających pojazdów, by nie wszczynać fałszywych alarmów.

Kamera posiada także dwa jasne reflektory oraz syrenę alarmową, które aktywuje w przypadku wykrycia intruza, oświetlając miejsce, gdzie się znajduje. Dysponuje również dwukierunkowym interkomem z głośnikiem i mikrofonem, dzięki którym właściciel domu może zdalnie porozmawiać z gościem.

Oczywiście obudowa jest wodoszczelna, a dodatkowym atutem jest funkcja One-Click Return. Opcja pozwala wybrać jeden punkt, na którym kamera skupi ostrość po wykonaniu ruchu śledzącego. Takich punktów może być maksymalnie 12.

Kamerę C8W Pro 2K możemy zakupić na Amazonie, gdzie dostępna jest w cenie 149,99 dolarów.

C8W Pro 2K

Źródło

You may also like...