Nowy multicooker Xiaomi zmieni w wytrawnego kucharza nawet amatora

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży najnowszy multicooker MIJIA Smart IH Multi Function Cooking Pot. Sprzęt oferuje pięć zaprogramowanych przepisów i kosztuje około 450 zł.

Gotowanie posiłków dla rodziny nie jest sprawą łatwą, gdyż wymaga umiejętności i sporej ilości wolnego czasu, którego mamy coraz mniej. Na szczęście istnieją urządzenia takie jak multicooker, które mogą nam w tym bardzo pomóc. To sprzęt, który znacznie upraszcza proces przygotowania obiadu, praktycznie samodzielnie wykonując większość czynności.

Taki sprzęt oferuje firma Xiaomi, który nazywa się MIJIA Smart IH Multi Function Cooking Pot. Gadżet jest w zasadzie garnkiem, w którym możemy przygotować przeróżne rodzaje posiłków, gdyż umożliwia gotowanie oraz smażenie. Jego pojemność wynosi 4 litry, co umożliwia jednorazowe przygotowanie posiłku nawet dla licznej rodziny. Natomiast zastosowana technologia umożliwia szybkie rozgrzanie garnka, co oszczędza czas.

Sprzęt jest łatwy w obsłudze, dzięki cyfrowemu sterowaniu z pokrętłem wyposażonym w wyświetlacz OLED, które umożliwia wybór trybów i programów. Do dyspozycji użytkownika jest 5 domyślnych przepisów, a także 7 trybów pracy, służących do przygotowywania różnych posiłków. Dodatkowo producent dodaje książkę kucharską, zawierającą 100 przepisów przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni.

Multicooker Xiaomi dostępny jest na chińskim rynku, gdzie w przeliczeniu kosztuje około 450 zł.

multicooker

Źródło

You may also like...