Zeb-Yoga 3 to wygodne i tanie słuchawki bezprzewodowe

Zebronics wprowadziło do sprzedaży najnowszy model bezprzewodowych słuchawek Zeb-Yoga 3. Wyposażone w 14 mm przetworniki zapewniają niezły dźwięk, a dostępne są w cenie zaledwie 40 zł.

Na indyjskim rynku pojawiły się właśnie nowe słuchawki bezprzewodowe Zeb-Yoga 3, które mogą spodobać się fanom ćwiczeń przy muzyce. To słuchawki wyposażone w zakładany na szyję elastyczny pałąk. Dzięki niemu zmniejsza się ryzyko ich zgubienia, jak w przypadku chociażby AirPods’ów, gdy akurat nie słuchamy muzyki. Pałąk jest oczywiście giętki, więc można go łatwo dopasować do kształtu naszej szyi, by zapewnić sobie maksymalny komfort.

Produkt dysponuje 14 mm przetwornikami gwarantującymi zbalansowany dźwięk. Na przewodzie znajduje się dodatkowo niewielki pilot z mikrofonem. Służy do sterowania odtwarzaniem oraz odbierania rozmów telefonicznych i korzystania z głosowego asystenta, po sparowaniu ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth 5.0.

Zaletą słuchawek jest także całkiem pojemna bateria, która na jednym ładowaniu wystarczy na około 17 godzin słuchania. A dzięki systemowi szybkiego ładowania, po 10 minutach z ładowarką uzyskujemy energię na kolejnych 8 godzin odtwarzania muzyki.

Słuchawki możecie zakupić w tym sklepie, gdzie obecnie dostępne są w bardzo atrakcyjnej promocji i w przeliczeniu na złotówki kosztują zaledwie 40 zł. Na internetowej stronie producenta, w przeliczeniu kosztują standardowo ponad 105 zł, więc promocja jest z pewnością bardzo interesująca.

Zeb-Yoga 3

Źródło

You may also like...